Twitter
Baltā grāmata

Sestdiena, 13. janvāris

Baltā grāmata

Bērnu un jauniešu teātris ŠMULĪTIS

Bērnu un jauniešu teātris ŠMULĪTIS

Adrese: Maskavas iela 12/k2, Spīķeri, Rīga

Cikos: 15:00 18:00

Ieeja: 7.00 € (ģimenes biļete 4 cilvēkiem 21.00 €)

Vecums: 1. - 5. klašu skolēniem un vecākiem

BALTĀ GRĀMATA

Izrāde saņēmusi Baltijas Teātra festivāla 2014 Bērnu žūrijas galveno balvu, kā arī nominēta “Spēlmaņu nakts 2014″ balvai kategorijā “Gada izrāde bērniem vai pusaudžiem”.

Izrāde “Baltā grāmata” ir kopīgs ceļojums no mūsdienām uz 19. gadsimta laukiem. Tur ceļiniekus sagaida Jančuks – zinātkārs un aizrautīgs puika, ar kuru kopīgi atklāt un piedzīvot apkārt esošo pasauli. Lai gan ceļojums notiek Jančuka pasaulē, tur pieredzētais bieži vien sasaucas ar notikumiem un sajūtām šodien. Kopīgais ceļojums atklāj pasauli aizvien vairāk un vairāk, top skaidri tās likumi un kārtībā, taču ik reiz, kad šķiet, kas viss tapis skaidrs, notiek kāds brīnums un pasaule paliek kā noslēpums.

 

Izrāde ir kopīga vakarēšana, palīgā ņemot Jāņa Jaunsudrabiņa “Baltās grāmatas” tekstu, visu vakarēšanas dalībnieku iztēli, divus aktierus un dažus teatrālus brīnumus. Soli pa solim no ikdienišķām lietām rodas izrāde. Soli pa solim izrādes skatītāji tiek aicināti kļūt par izrādes dalībniekiem un radītājiem – kopīgi tiek vākts siens un jāts uz maisiem pieguļā, lai pēc tam apgultos zālē un skatītos zvaigžņotās vasaras nakts debesīs. Reizē izrāde arī ir iedvesmas avots vakarēšanas dalībniekiem piedzīvoto atkārtot mājās, tajā iesaistot savus mājiniekus, viņu iztēli un jebkuru citu iztēli rosinošu tekstu.


Radošā komanda
Režisore: Inga Tropa
Scenogrāfe: Inga Alsiņa
Spēlē: Lauma Balode, Jānis Znotiņš

 

Izrādē tiek izmantots siens un stroboskops!

Iespējams pieteikties izrādes kolektīvam apmeklējumam sev vēlamā laikā – info@smulitis.lv, 20119550. 

 

 

Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv