Twitter
Bubblelandia

Ceturtdiena, 1. janvāris

Bubblelandia

Pecolli ziepju burbuļu, lāzeru un specefektu šovs

Rīgas Kongresu nams

Adrese: Rīga, K. Valdemāra iela 5

Ieeja: 5.00 – 45.00 €

Vecums: Bērniem no 4 gadu vecuma

Iluzionisti Pecolli ir iestudējuši un producējuši neticami krāšņu, atraktīvu un modernu projektu – šovu “Bubblelandia” (ārvalstīs “B” –The underwater bubble show), kas sava krāšņuma ziņā līdzinās Cirque du Soleil izrādēm. Ar šo izrādi viņi ir tikko kā atgriezušies no lielās šovu tūres Amerikas teātros, kā arī iepriekšējās divas sezonas šī izrāde bija viena no pieprasītakajām izrādēm Ķīnas teātros. Šo izrādi jau ir redzējuši skatītāji Itālijā, Libānā, Kaļiņingradā, Korsikā, Istambulā, Anglijā, Kuveitā, Katarā un cituviet.

Latvijas skatītājiem izrādi “Bubblelandia” būs iespēja redzēt 15.aprīlī Rīgas Kongresu namā divās izrādēs. Izrāde ir paredzēta ģimeņu auditorijai - būs interesanti gan bērniem, gan pieaugušajiem.

Izrādē uzstājas iluzionisti un ziepju burbuļu meistari Pecolli, kā arī talantīgi cirka žanra pārstāvji – kontorsionisti, mīmi, žonglieri, dejotājas, Smilšu mākslas meistari, gaisa nummura mākslinieki un akrobāti. Īpašs jaunums ir atraktīvo “Spirāļu cilvēku” nummurs, kā arī oriģinālais Led gaismu “Bugeng” zonglēšanas nummurs.

Izrādē tiek izmantoti daudzi specefekti un jaunākie sasniegumi šovu vizuālajā mākslā – Lāzeru telpiskie efekti, krāsainas dūmu kolonnas, zemie dūmi, liels daudzums ziepju burbuļu mašīnas u.c. Kopumā izrādes specefektu aparatūru svars ir 9 tonnas…
Izrādes darbība notiek gan uz skatuves, gan skatītāju vidū un ir ļoti interaktīva.

Krāšņos skatuves tērpus ir veidojusi atraktīvā Elita Patmalniece.

Šova pamatā ir stāsts par cilvēka dzīvi. Tā var būt pelēka vai krāsaina. Šoreiz tā būs krāsaina

Šova notikumi aizved pelēko un steidzīgo cilvēciņu uz īpašu, krāsainu, dzīvespriecīgu vietu, kas saucas Bubblelandia (Burbuļlandija). Tā ir vieta, kur apstāties, pasapņot, ieklausīties, ieskatīties, papriecāties,atveldzēties, izsmieties, izbrīnīties, un tas ir tepat uz šīs planētas, un, precīzāk, tas ir mūsos pašos – mūsu dvēseles Okeānā.

Vajag tikai pamosties! Bubblelandia “iemītnieki” – Jūras zirdziņi, Drakoniņi, Jūras zvaigznes, Papagaiļzivtiņas un citi - ievedīs skatītājus šajā dzīvespriecīgajā un skaistajā Zemūdens pasaulē, gan pūšot krāsainus milzu Ziepju Burbuļus, gan radot īstu sniegputeni, gan liekot dejot krāsainām jūras aļģēm, lidināties milzu medūzām,  gan liekot Lāzeru stariem mirguļot, gan tajā iesaistot skatītājus un liekot veidot jūras viļņus, gan arī lidināt milzu burbuļu bumbas. Nevar atklāt visus brīnumus, kas notiks. Teiksim tikai vienu, ka nebūs robežu starp skatītājiem un Bubblelandiju, viss būs vienots. Skatītāji būs pamodušies…

 

Biļetes pieejamas www.bilesuserviss.lv