Twitter
Karnevāls un Kartupeļu salāti

Svētdiena, 22. aprīlis

Karnevāls un Kartupeļu salāti

Galerija ISTABA

Galerija ISTABA

Adrese: K.Barona iela 31a, Rīga

Ieeja: 7.00 € (ģimenes biļete 4 cilvēkiem 21.00 €)

Mijai ir dzimšanas diena. Ieraudusies ir Katrīna, Mijas vislabākā draudzene. Oskars, kurš ir drukns zēns un kuram patīk kārtīgi paēst, arī mazais Aksels. Viņš ir ļoti sīks, var ielīst visur, pat galda atvilknē. Viņi visi nolemj spēlēt karnevālu. Atliek tikai izvēlēties lomas…

 

Nu jau par tradīciju ir kļuvušas pirmizrādes bērniem marta mēnesī galerijā ISTABA. Arī šogad  sestdienu, svētdienu rītos no 26. marta bērniem un to vecākiem tiek piedāvāta iespēja noskatīties režisora Jāņa Znotiņa izrādi bērniem “Karnevāls un kartupeļu salāti”. pēc A. Kivirehka grāmatas “Karnevāls un kartupeļu salāti” motīviem, kura izdota izdevniecībā “Liels un mazs”, no igauņu valodas tulkojis Guntars Godiņš, bet ilustrējis Edmunds Jansons.

 

Izrāde tiek turpināta spēlēta SIA “Galerija ISTABA” telpās. Izrādi veido un spēlē radošā grupa aktieri Jānis Znotiņš, kurš arī režisors, un Ance Muižniece. Izrādei tiek izmantota SIA „Galerijas Istaba” orģinālā telpa, atsakoties no jebkādiem scenogrāfijas elementiem.

 

Izrādi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds, izdevniecība “Liels un mazs”, BIO pārtikas ražotājs visai ģimenei “Rūdolfs”.

 

Biļetes jāpērk visiem apmeklētājiem, izņemot bērniem līdz 2 gadu vecumam, ja tie sēž klēpī.

 

Biļetes pieejamas bilesuparadize.lv