Twitter
Kurš mežā saka oi-oi?

Svētdiena, 23. septembris

Kurš mežā saka oi-oi?

Leļļu izrāde bērniem

Teātra klubs "Austrumu Robeža"

Adrese: R. Vāgnera 8 (ieeja Gleznotāju ielas), Rīga

Cikos: 13:00

Ieeja: 12.00 €

Vecums: bērni pirmskolas/skolas vecumā un vecāki


Izrādes garums: 45 min
Žanrs: jautra komēdija par to, kā mūsu mīļie varoņi – Lācis, Sivēns, Ēzelītis un Pūce mēģināja noskaidrot kurš un kāpēc mežā saka Oi Oi! Bet to var noskaidrot, tikai atnākot uz izrādi...
Lelles veidojuši: filmu studijas „Avārijas brigāde” māksliniekiLeļļu izrāde „Kurš mežā saka Oi – Oi?” ir draiska dziesmu spēle ar dažādiem pārpratumiem, bērniem atpazīstamām situācijām un atziņu, ka draudzība vienmēr ir lielākais spēks. Ar ko tad sākas šis stāsts?
Kā jau katru rītu sivēns dodas brokastīs mieloties ar ozolzīlēm. Arī šis rīts sākumā ne ar ko neatšķiras no visiem citiem, līdz brīdim, kad sivēns taisās pacelt pirmo zīli... Pēkšņi viņš sadzird dīvainu skaņu... Tādu skaņu viņš dzird pirmo reizi... Kurš ir šīs dīvainās skaņas radītājs? Kurš mežā saka Oi Oi...To mēģina noskaidrot sivēns un viņa draugi.
Lugas autors ir leļļu teātra eksperts un dramaturgs - Aldis Linē. Lugas režisors ir Armands Ekštets, kurš ilgu laiku ir strādājis dažādos Latvijas leļļu teātra projektos - Māra Putniņa un Jāņa Cimermaņa izrādēs„ Uguns dvēselīte”, „Zaķu kāposti”, LTV1 bērnu raidījumu ciklā „Leļļu Namiņš”, u.c.

 

Autors: Aldis Linē

Režisors: Armands Ekštets

Lomās:
Lācis, Pūce - Gatis Cīrulis / Jana Kolbina
Sivēns – Armands Ekštets
Ēzelītis – Gerda Dinsberga

 

Biļetes pieejamas www.bilesuparadize.lv