Twitter
Nodarbība

Sestdiena, 19. maijs

Nodarbība "Muzejs ģimenei"

Latvijas Nacionālais vēstures muzejs

Adrese: Brīvības bulvāris 32, Rīga

Cikos: 12:00

Ieeja: 4.00 € (ģimenes biļete)

Vecums: visai ģimenei

13. janvārī – izglītojoša un izklaidējoša nodarbība “Stāsti par rotaļlietām”.


10. februārī “Senie ļaudis” – mazi un lieli interesenti aizceļos vairākus gadu tūkstošus senā pagātnē un uzzinās, kā cilvēki dzīvoja akmens, bronzas un dzelzs laikmetā.


10. martā “Stāsti par senajiem ēdieniem” – pavasari gaidot stāstīsim, ko latviešu zemnieki cēla galdā pirms simt gadiem.


14. aprīlī “Stāsti par modi” – varēs uzzināt, kā gadsimtu laikā ir mainījušies cilvēku ģērbšanas paradumi, kas ietekmēja modi, kā tērpās valdnieki Eiropā un kā hercogi un baroni Latvijas teritorijā, kad sāka šūt bērniem piemērotus tērpus u. c.


19. maijā “Kas ir muzejs?” – maijā atzīmē gan Starptautisko Muzeju dienu, gan Muzeju nakti, tāpēc šajā nodarbībā par muzeja neredzamo daļu, – plašo krājumu, kurā glabājas vairāk nekā miljons dažādu priekšmetu, un cilvēkiem, kas ik dienu rūpējas par seno lietu saglabāšanu.

 

Par ģimeni šo nodarbību kontekstā Latvijas Nacionālais vēstures muzejs uzskata pirmsskolas un jaunāko klašu bērnus, kurus pavada pieaugušie (vecāki, radinieki, draugi). Maksa par līdzdalību pasākumā – 4 eiro neatkarīgi no ģimenes locekļu skaita.