Twitter
Šausmīgs gadījums

Ceturtdiena, 1. janvāris

Šausmīgs gadījums

Bērnu un jauniešu mākslas izstāde

Mākslas izglītības centrs TRĪS KRĀSAS

Adrese: Miera iela 15/1, Rīgā

Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS Miera ielā 15/1, Rīgā no 13. februāra skatāma bērnu un jauniešu mākslas izstāde “Šausmīgs gadījums”.

Izstādes stāsts vēsta par kāda nozieguma izmeklēšanu. Savukārt noziegums saistīts ar Niklāva Strunkes gleznu “Cilvēks, kas ieiet istabā”. Izstādes sižeta un darbu autori ir audzēkņi, kuri mācās Mākslas izglītības centrā TRĪS KRĀSAS. Viņi pētījuši Niklāva Strunkes gleznas, iedziļinājušies 20. gadsimta starpkaru perioda mākslas stilistikā, vizuāli daudzveidīgi atspoguļojot neticamu un dramatisku stāstu par gleznas nozagšanu, slepkavību, nozieguma izmeklēšanu un gleznas atrašanu.

Iedvesmu jaunie autori smēlušies no izdevniecības “Neputns” grāmatu sērijas “Mākslas detektīvi” – nesen TRĪS KRĀSĀS bija Elīnas Brasliņas šīm grāmatām radīto ilustrāciju izstāde.

TRĪS KRĀSAS darbojas vienlaicīgi kā mākslas skola, izstāžu un semināru vieta. Atrašanās vieta - Miera ielā 15/1, Rīgā. Izstāde būs apskatāma līdz 3. martam otrdienās un piektdienās 15.00 – 19.00, trešdienās un ceturtdienās 15.00 – 20.00 sestdienās 11.00 – 14.00. Svētdienās, pirmdienās – slēgts.